06 listopada 2022

W środę Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

W czwartek wspomnienie Świętego Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

W piątek wspomnienie Świętego Marcina z Tours, biskupa i nasze Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszamy na wieczornicę patriotyczną po Mszy Świętej o godz. 18.00 w wykonaniu uczniów naszej szkoły. W programie impresja poetycko – muzyczna „Niepodległość jest dobrem nie tylko cennym, ale bardzo kosztownym”. Najpierw występy uczniów, a następnie wspólne śpiewanie pieśni legionowych.

Ksiądz Arcybiskup udzielił dyspensy od pokarmów mięsnych i pokutnego charakteru dnia na dzień 11 listopada, aby móc w pełnej radości świętować Niepodległość.

W sobotę wspomnienie Świętego Jozafata, biskupa i męczennika.

Bardzo dziękujemy parafianom z ulicy Wroniarka, za to, że przyszli i posprzątali dla nas kościół składając przy tym 250 złotych ofiary. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie swojego kościoła parafian z Kępy i Koźlicy.

Wasza składka z ubiegłej niedzieli wyniosła 4 080 złotych. Bóg zapłać.

W najbliższą niedzielę 13 listopada, ogólno diecezjalna kwesta przeznaczona na cele charytatywne z okazji „Światowego Dnia Ubogich”.

Bardzo dziękujemy tym, którzy złożyli ofiary na modlitwy wspominkowe. Tradycyjnie można do końca listopada składać na wypominki.

Zespół Wrzos zaprasza na koncert „75 lat działalności”, 13 listopada o godz. 17.00, w Sali Akustycznej w Zamku Królewskim w Niepołomicach.

Zachęcamy chłopców po Pierwszej Komunii Świętej do wstąpienia w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza, w roli ministranta. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii.

Ogłoszenia Parafialne w XXXII Niedzielę Zwykłą