01 grudnia 2019

Rozpoczynamy dziś Adwent, zapraszamy na Roraty, które będą w naszym kościele od poniedziałku do soboty o godz. 18.00. Prosimy o pomoc dzieciom w możliwości uczestniczenia we Mszach roratnich.

Bardzo serdeczne podziękowania dla rodziny Marecik za wykonanie adwentowej dekoracji przed ołtarz.

We wtorek wspomnienie św. Franciszka Ksawerego- kapłana.

We wtorek o godz.19.00, spotkanie kandydatów do bierzmowanie uczniów klasy 7, w Domu Parafialnym.

We środę wspomnienie św. Barbary- dziewicy i męczennicy.

W środę od godziny 15:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, przed Mszą Świętą Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

Pierwszy czwartek, Godzina Święta od godz. 17.00. Po Mszy Świętej spotkanie HSNPJ w salce w Domu Parafialnym.

W piątek wspomnienie św. Mikołaja- biskupa. Spowiedź pierwszo piątkowa od godz. 17.00.

W sobotę wspomnienie św. Ambrożego. Odwiedziny chorych od godz. 8.30.

W niedzielę 8 grudnia zapraszamy dzieci przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej, na Mszę Świętą o godz. 11.30, na poświęcenie i odbiór książeczek do modlitwy.

Proponujemy wspólny wyjazd na film pt. „1800 gramów”, 15 XII 2019,  godz. 17.30, cena biletu wraz z autokarem 25 złotych. Zapisy w zakrystii.

Zarząd Osiedla Jazy zaprasza mieszkańców na zebranie sprawozdawczo- wyborcze, które odbędzie się 6 grudnia o godz. 18.30 w Domu Parafialnym. Na zebraniu odbędą się wybory Przewodniczącego Zarządu i Rady Osiedla na kolejną kadencję.

Składka z ostatniej niedzieli: 3390 zł. Bóg zapłać.

Bardzo serdecznie dziękujemy parafianom z ulicy Słonecznej, Zacisze i ulicy Łanowej którzy przyszli posprzątać swój kościół i złożyli 550 zł ofiary. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie kościoła parafian z ulicy Trudnej.

Podziękowania również dla wszystkich, którzy przyczynili się do wykonania oświetlenia wokół kościoła.

Zachęcamy do włączenia się w akcję „Pomóż stworzyć święta dzieciom”, przez ofiarowanie słodyczy, suchych produktów żywnościowych, zabawek i ubrań dla dzieci ze strefy wojny na Ukrainie. Można je składać przez dwa tygodnie, przed wejściem do kościoła, lub pod dachem przy domku ogrodowym.

Najserdeczniejsze życzenia dla solenizantów i solenizantek tego tygodnia.

w I Niedzielę Adwentu