27 listopada 2021

Rozpoczyna się Adwent. Jest to czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza dzieci i młodzież na Roraty, które w naszym kościele będą od poniedziałku do soboty o godz. 18:00.

We wtorek Święto Świętego Andrzeja, Apostoła. Jest to też dzień imienin naszego Pana kościelnego.

W środę przed Mszą Świętą Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, zachęcamy do składania indywidualnych intencji modlitewnych, które przedstawimy podczas nabożeństwa.

Pierwszy Czwartek miesiąca, Godzina Święta od godz. 17.00, prowadzona przez HSNSPJ. Po Mszy Świętej Straż Honorowa ma spotkanie w Sali Domu Parafialnego.

Pierwszy Piątek miesiąca, wspomnienie Świętego Franciszka Ksawerego, kapłana. Spowiedź od godz.17.00 i w czasie spowiedzi Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Pierwsza Sobota miesiąca, wspomnienie Świętej Barbary, dziewicy i męczennicy. Chorych odwiedzimy od godz. 8.30.

Bardzo dziękujemy Parafianom z ul. Ścieżka Głogowa za pracę przy sprzątaniu naszego kościoła i ofiarę 200 zł. W piątek prosimy o posprzątanie swojego kościoła parafian z ulic: Ples i Kątowa.

Dziękujemy pani Urszuli Wójcik i Katarzynie Myśliwiec za przygotowanie adwentowej dekoracji.

Składka z ubiegłej niedzieli razem z ofiarą na ogrzewanie wyniosła 3784 złote. Bóg zapłać.

W naszej Parafii gościmy przedstawicieli odradzającego się Towarzystwa Ducha Świętego, dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże. Składka przeznaczona jest na pomoc przy budowie Seminarium dla Towarzystwa Ducha Świętego. Serdecznie polecamy tę sprawę waszej chrześcijańskiej dobroci.

Od dziś do zabrania z kościoła pobłogosławione opłatki na stoły wigilijne. Dobrowolna ofiara składana przy tej okazji jest wynagrodzeniem za całoroczną pracę kościelnego i organisty.

Za tydzień będą świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”.

Na czas Adwentu życzymy dużo łask i Bożego błogosławieństwa dla wszystkich rodzin.

Ogłoszenia Parafialne w I Niedzielę Adwentu