19 kwietnia 2021

Kalendarz Liturgiczny:

W piątek Uroczystość Świętego Wojciecha, Biskupa i Męczennika.

Bardzo dziękujemy parafianom z drugiej części ulicy Suszówka, którzy przyszli i posprzątali kościół składając przy tym 350 złotych ofiary. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie swojego kościoła parafian z ulicy Zabierzowskiej od państwa Wójtowicz do Księdza Jacka.

Dziękujemy również: Sławomirowi, Agnieszce i Natalii Kukułka, Dianie i Grzegorzowi Marecik, Pawłowi Czuma, Karolinie i Milenie Żarnik, Arturowi Skóra, Urszuli i Andrzejowi Wójcik, Wiktorowi Lemańskiemu, Jakubowi Smazie i Wiktorii Krzysztofiak za pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznej.

Składka z ubiegłej niedzieli w wysokości 3150 złotych, została przekazana na „Caritas”.

Salezjański Wolontariat Misyjny serdecznie dziękuje za przyjęcie w parafii oraz za zebraną ofiarę w wysokości 4926,22; 1 dolar i 5 euro, która przeznaczona została na żłobek dla dzieci niepełnosprawnych w Tacna w Peru. Żłobek prowadzą polskie Siostry Służebniczki Dębnickie.

W zakrystii jest do odebrania nowy numer miesięcznika „Staś” dla prenumeratorów, jest również możliwość przedłużenia prenumeraty na kolejne pół roku.

Spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do Pierwszej Spowiedzi i Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się po wieczornej Mszy Świętej w Sali Domu Parafialnego.:

- w poniedziałek rodzice uczniów klasy 3a,

- we wtorek rodzice uczniów klasy 3b,

- w środę rodzice uczniów klasy 3c.

Lokalna Grupa Działania Powiatu Wielickiego, ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie w ramach podniesienia poziomu estetyki przestrzeni publicznych, wspierania samo organizowania się społeczności lokalnych oraz podnoszenia poziomu edukacji obywatelskiej. Szczegóły pod numerem telefonu              12 2880095, oraz na stronie internetowej www.lgdpowiatwielicki.eu .

Prosimy o zainteresowanie się propozycjami wyjazdu na wakacje w ramach Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, szczegóły na plakacie.

Ogłoszenia Parafialne w III Niedzielę Wielkanocną