23 stycznia 2023

Kalendarz Liturgiczny:

We wtorek wspomnienie Świętego Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

W środę Święto Nawrócenia Św. Pawła, apostoła.

W czwartek wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

W sobotę wspomnienie Świętego Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.

Bardzo dziękujemy parafianom z ulic Powiśle, Topolowej i Wiślanej za to, że przyszli i posprzątali dla nas kościół składając przy tym 700 złotych ofiary. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie swojego kościoła parafian z ulicy Akacjowej.

Wasza składka z ubiegłej niedzieli wyniosła 4 417 złotych. Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 11.00 spotkanie Grupy Małych Apostołów w Sali Domu Parafialnego.

Zachęcamy Rodziny do przystąpienia do Kręgu Domowego Kościoła powstającego w naszej parafii. Szczegółowe informacje w zakrystii po Mszach Świętych.

25 stycznia, w środę grupa parafian zaprasza po wieczornej Mszy Świętej na Adorację z modlitwą uwielbienia.

Ci parafianie, którzy nie mogli przyjąć wizyty duszpasterskiej w wyznaczonym terminie, mogą się umówić na wizytę indywidualną w dogodnym dla siebie czasie. Można to zrobić po Mszach Świętych w zakrystii.

Towarzystwo Muzyki i Śpiewu im. Moniuszki w Niepołomicach zaprasza na wspólne śpiewanie kolęd 29 stycznia o 17.00 w Sali Akustycznej Zamku Królewskiego.

We wtorek o godz. 18.00 Msza Święta Dziękczynna za wszystkich parafian, szczególnie tych przyjmujących kolędę. Po Mszy Świętej możliwość wspólnego spotkania w Domu Parafialnym – Zapraszamy.

Ogłoszenia parafialne w III Niedzielę zwykłą