22 listopada 2022

Ostatnia niedziela Roku Kościelnego, za tydzień początek Nowego Roku Kościelnego- Pierwsza Niedziela Adwentu.

W poniedziałek wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.

We wtorek wspomnienie Świętej Cecylii, dziewicy i męczennicy.

W czwartek wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dun –Lac, kapłana i Towarzyszy.

W piątek wspomnienie Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej dziewicy i męczennicy.

Bardzo dziękujemy pięciu osobom z dwóch ulic Bocznej i Klonowej za to, że przyszli i posprzątali dla nas kościół składając przy tym 200 złotych ofiary. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie swojego kościoła parafian z ulicy Rumiankowej, Nagietkowej, Lawendowej, Kruczej, Szałwiowej i Ziołowej.

Wasza składka z ubiegłej niedzieli wyniosła 4 320 złotych. Bóg zapłać.

We wtorek zapraszamy rodziców dzieci, które w tym roku przystępują do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej, na spotkanie w kościele o godz. 19.00. Obecność bardzo ważna.

Grupa Parafian zaprasza na Adorację i modlitwę uwielbienia we środę po Mszy Świętej wieczornej.

Małżeństwa sakramentalne zapraszamy na spotkanie informacyjne o Kręgu Rodzin Domowego Kościoła. Spotkanie 4 grudnia po Mszy o 11.30 w Domu Parafialnym na spotkanie można zabrać dzieci. Domowy Kościół to katolicki ruch dla rodzin, które pragną pogłębienia wiary i jedności z Bogiem i ze sobą.

Ogłoszenia parafialne w Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata