25 kwietnia 2022

Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do modlitwy i Adoracji w Godzinie Miłosierdzia o godz. 15.00. Po Mszach przedpołudniowych można złożyć do koszyczka przed Obrazem Miłosierdzia indywidualne prośby.

W poniedziałek Święto Św. Marka, ewangelisty.

We wtorek Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika – głównego patrona Polski.

W piątek Święto Św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła – patronki Europy.

W przyszłą niedzielę o godz. 17.30 zapraszamy na pierwsze Nabożeństwo Majowe. Zachęcamy do udziału szczególnie dzieci, które w tym roku przygotowują się do I Komunii Świętej i wszystkich czcicieli Najświętszej Maryi Panny. Majówki będą codziennie o godz. 17.30.

Dziękujemy za ofiarę 200 złotych z okazji sprzątania kościoła mieszkańcom ulicy Trudnej. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie swojego kościoła parafian z ulic; Kasztanowej i Magnolii.

Ofiary złożone w czasie świąt zostały przesłane na: utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie, Katolicki Uniwersytet Lubelski, Uniwersytet Papieski im. Jana Pawła II w Krakowie. Reszta, czyli ok. 7 000 złotych zostaje w parafii.

Rozpoczęliśmy malowanie kościoła, przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za każdą ofiarę i pomoc.

Spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania z klas 8, wszystkie grupy w środę o godz. 19.00 w Kościele.

W zakrystii jest do odebrania nowy numer miesięcznika dla dzieci „Staś”, dla prenumeratorów.

Dzieci które miały ręcznie wykonane palmy zapraszamy po Mszy Świętej do Domu Parafialnego.

Fundacja „Kolorowy Most” dziękuje za 5839,40 zł. zebranych przed kościołem na przedświątecznej kweście.

Ogłoszenia Parafialne w Niedzielę Miłosierdzia Bożego