16 sierpnia 2021

Dziś obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, w naszej parafii szczególnie dziękujemy Panu Bogu za tegoroczne plony, po każdej Mszy Świętej błogosławieństwo ziół i kwiatów. Dziękujemy za dekorację pani Dianie Marecik.

We wtorek Święto Świętego Jacka, kapłana, patrona Archidiecezji Krakowskiej. Naszą modlitwą otaczamy Księdza Jacka w dniu jego imienin i dziękujemy za zamówioną za Niego Mszę Świętą.

W piątek wspomnienie Świętego Bernarda, opata i doktora Kościoła.

W sobotę wspomnienie Świętego Piusa X, papieża.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w Pielgrzymce na Jasną Górę, za modlitwę w naszej intencji i godne reprezentowanie naszej parafii, i służbę porządkowych.

Dziękujemy też wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu kolacji dla pielgrzymów. Przekazaliście 30 ciast, swojski chleb, słodycze, owoce, bułki, konserwy, ofiary na bigos, mięso i wodę. Blaszki i pojemniki z ciasta są do odebrania przy wejściu do Domu Parafialnego od strony kościoła.

Za pomoc w organizacji i transporcie dziękujemy: Oli Bartnik, Urszuli Wójcik, Natalii Kukułka, Wiesławowi Kukule, Tadeuszowi Maślańcowi, Pawłowi Czumie i Krzysztofowi Kopeć.

Składka z ubiegłej niedzieli wyniosła 3390 złotych. Bóg zapłać.

Dziękujemy parafianom z ulicy Kasztanowej i Magnolii, którzy przyszli i posprzątali kościół, składając również 250 złotych ofiary. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie swojego kościoła parafian z ulic: Na Tamie, Prostej i Pogodnej.

Przypominamy tym, którzy się zapisali na wyjazd w najbliższą sobotę na kajaki, że spotykamy się na Mszy Świętej o godzinie 7.00.

Ogłoszenia Parafialne w Uroczystość Wniebowzięcia NMP