04 czerwca 2022

Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

W poniedziałek Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.

W środę wspomnienie Świętej Jadwigi, królowej.

W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

W sobotę wspomnienie Świętego Barnaby, apostoła.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy się przyczynili do organizacji i przeprowadzenia Parafialnego Święta Dnia Matki. Z Loterii wpłynęło 11.770 złotych, z dodatkowych puszek 7.700 złotych. Po odliczeniu kosztów organizacyjnych, na potrzeby parafii pozostało 10.000 złotych. Dziękujemy za kulturalne zachowanie i pozostawienie czystości wokół kościoła.

Bardzo dziękujemy parafianom z ulicy Powiśle za posprzątanie kościoła i ofiarę 950 złotych. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie swojego kościoła parafian z ulicy Akacjowej.

Składka z ubiegłej niedzieli wyniosła 4052 złote. Bóg zapłać.

Ogłoszenia dodatkowe:

Honorowa Straż Najświętszego Serca Pana Jezusa w Niepołomicach, zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 18 czerwca(sobota). Wyjazd sprzed naszego kościoła o godz. 7.00 (spod plebanii w Niepołomicach o 7.15); koszt wyjazdu 60 złotych od osoby. Zapisy u pani Marii Kania pod nr tel. 604 674 544.

Gorąco zachęcamy do przemyślenia wstąpienia do Honorowej Straży Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wstąpić mogą dzieci, młodzież i dorośli. Przystąpić można 24 czerwca na wieczornej Mszy Świętej. Materiały informacyjne znajdują się w zakrystii.

W stałym terminie od 6-11 sierpnia, odbędzie się Piesza Pielgrzymka z Niepołomic do Częstochowy. Zapisy dopiero w sierpniu, ale już teraz można zaplanować sobie czas. Osoby, które chciałyby zaangażować się w organizację pielgrzymki, zaproszone są na spotkanie 13 czerwca o godz. 20.00 na plebanię parafii w Rynku, lub proszone o kontakt z księdzem Pawłem Królem.

Dyrektor oraz Rada Rodziców Społecznej Szkoły Podstawowej im. Lady Sue Ryder w Niepołomicach serdecznie zaprasza na Rodzinny Piknik organizowany na terenie szkoły, w dniu 12 czerwca (niedziela). Rozpoczęcie o godzinie 14.00, w programie wiele atrakcji m.in.; turnieje sportowe, ścianka wspinaczkowa, pokazy i występy młodych talentów, grill, słodka kawiarenka, loteria fantowa, gry i zabawy, animacje sportowe oraz plastyczne, występ zespołu muzycznego „Czakram”.

We wtorek 7 czerwca; spotkanie Rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania o godz.19.00 w kościele.

We czwartek (9 czerwca) o godz. 19.00 i w piątek (10 czerwca) o godz. 19.30; spotkanie kandydatów do bierzmowania spoza naszej szkoły w sali Domu Parafialnego.

Ogłoszenia Parafialne w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego