20 maja 2024

W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła
W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
W piątek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych
W następną niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy, na Mszy świętej o godzinie 10.00 będziemy modlić się wraz z dziećmi obchodzącymi rocznicę I Komunii Świętej. W tym dniu w naszej Parafii piknik z okazji Dnia Matki. Początek o godzinie 15.00 szczegóły na plakacie.

Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, w naszej Parafii odbywają się Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej w dwóch grupach, pierwsza o godzinie 10.00 druga o godzinie 12.00. Prośmy Boga o błogosławieństwo dla dzieci przystępujących po raz pierwszy do komunii. Przed kościołem kwestują dziś harcerze zbierając na swoją działalność.

Od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 odbywać się będą Msze Święte z udziałem dzieci pierwszo komunijnych tzw. Biały Tydzień.

W środę po wieczornej Mszy Świętej występ niewidomych w domu parafialnym, na podstawie „Dynastii Niziołków” Joanny Olech.

W czwartek Krąg Biblijny o godzinie 19.00.

W piątek spowiedź przed rocznicą pierwszej Komunii Świętej, oraz przed Bierzmowaniem o godzinie 17.00. O godzinie 19.00 odbywać się będzie egzamin do bierzmowania dla wszystkich, którzy jeszcze nie zaliczyli. Grupa Apostolska o godzinie 19.30.

Składka z poprzedniej niedzieli wyniosła 5127  zł. Bóg zapłać.

Bardzo dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych za to, że przyszli i posprzątali nasz kościół. Do sprzątania kościoła w piątek prosimy parafian z ulic Kasztanowej i Magnolii.

Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych serdecznie dziękujemy za dar ołtarza w postaci klęcznika używanego do spowiedzi świętej.

Prosimy o pomoc w przygotowaniu dnia Matki i o przekazywanie fantów na parafialną loterię, dziękujemy za dotychczas przekazane. Na tradycyjny bieg w Dniu Matki, można się zapisać na Facebooku pod nazwą „7 bieg na Jazach”.

Pierwszego czerwca jest organizowana pielgrzymka do Częstochowy na Ogólnopolskie Spotkanie Róż Różańcowych. Wyjazd o godzinie 6.00, koszt 70 zł, zapisy i wpłaty należy dokonać w zakrystii.

Ogłoszenia parafialne w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego