28 marca 2020

Pierwszy czwartek miesiąca, podczas popołudniowej Adoracji - Godzinę Świętą poprowadzi przedstawicielka Honorowej Straży Najświętszego Serca Pana Jezusa. Modlitwa podobnie jak inne nabożeństwa będzie transmitowana.

Pierwszy piątek miesiąca, szczegóły dotyczące spowiedzi przedświątecznej, będą zamieszczone na parafialnej stronie internetowej.

Pierwsza sobota miesiąca, nie ma wyjazdu do chorych. Natomiast zawsze można zadzwonić z prośbą o odwiedziny u chorego.

Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa, transmisje Mszy Świętych z naszego kościoła o godz. 10.00 i 18.00. Przypominamy, że są również transmisje z codziennych Mszy Świętych o godz.  7.00 i 18.00, a także z codziennej Adoracji, którą rozpoczynamy Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, z Drogi Krzyżowej oraz Gorzkich Żali.

Serdecznie dziękujemy tym, którzy pomogli zorganizować całodobową internetową transmisję z naszego kościoła: Marcinowi Połeć, Mirosławowi Henke, Sławomirowi Zając, Antoniemu i Franciszkowi Czuma, Marcinowi Koza oraz księdzu Jackowi Jastrzębskiemu. Prosimy, aby informować swoich znajomych i bliskich o możliwości udziału w religijnym życiu naszej wspólnoty parafialnej, korzystając z prowadzonych z kościoła transmisji.

Możliwość spowiedzi codziennie od godz. 17.00 do 18.30. Bardzo dziękujemy za dotychczasowe dostosowywanie się do rozporządzeń i prosimy o przestrzeganie dalej podawanych zaleceń również przy spowiedzi.

Wszystkie ograniczenia i niedogodności podejmowane w tym czasie, z uwagi na miłość bliźniego, a przez to na miłość do Boga ofiarujcie w intencjach chorych, służby zdrowia i mimo wszystko jak najlepszego przygotowania do największych świąt naszej wiary- ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO.

Aby pomóc w tym przygotowaniu podajemy na stronie parafialnej nasze propozycje na czas Wielkiego Tygodnia. Ufamy, że będą dla was pomocne.

Z codzienną modlitwą za Was, pozdrawiamy ks. Edward i ks. Marek.

w V Niedzielę Wielkiego Postu