w V Niedzielę Zwykłą

W poniedziałek wspomnienie świętej Scholastyki- dziewicy.

We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.

W środę, jak co tydzień Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15:00, a przed Mszą Świętą wieczorną Nowenna do MBNP. Zachęcamy do składania indywidualnych próśb, które przedstawimy podczas wspólnej modlitwy.

W piątek święto Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.

16 lutego, od godz. 9.00 do 14.00 Honorowe Oddawanie Krwi w Ośrodku „Ostoja” w Woli Batorskiej.

Spotkanie dla małżeństw w piątek o godz. 19.00 w salce Domu Parafialnego.

Składka z ostatniej niedzieli: 3243 zł.W skarbonie na ogrzewanie było 277 zł.  Bóg zapłać.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w poniedziałek poświęcili swój czas i przyszli pomóc w rozebraniu  świątecznych dekoracji i posprzątaniu kościoła po świętach, a w szczególności: Małgorzacie Palińskiej, Elżbiecie Malarz, Urszuli Wójcik, Jolancie Styczeń, Grażynie Zamojskiej, Jolancie Tokarskiej, Wiktorii Krzysztofiak, Natalii Styczeń oraz Antoniemu Czumie, Franciszkowi Czumie, Tadeuszowi Maślańcowi, Pawłowi Smazie, Sławomirowi Kukułce, Grzegorzowi Wójcikowi.

Bardzo serdecznie dziękujemy parafianom z ulicy Na Grobli, którzy przyszli posprzątać swój kościół i złożyli 450 zł ofiary. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie kościoła, parafian z ulicy Krzywej.

09 lutego 2020