07 lutego 2022

Kalendarz Liturgiczny:

W czwartek wspomnienie Świętej Scholastyki, dziewicy.

W piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w rozbieraniu dekoracji i sprzątaniu kościoła czyli panom: Pawłowi i Jakubowi Smazom, Andrzejowi Wójcikowi, Leszkowi Komajdzie, Tadeuszowi Maślańcowi, Michałowi Pyż, Łukaszowi Solarzowi, Krzysztofowi Zięba, Karolowi i Mateuszowi Nawrotom, Józefowi  Ślusarczykowi, Karolowi i Pawłowi Henke, Wiktorowi Lemańskiemu, Szymonowi Wąsowi; paniom: Marii Augustyn, Urszuli Wójcik, Klaudii Skiba, Elżbiecie Malarz, Jolancie Styczeń, Agnieszce i Natalii Kukułka, Wiktorii Krzysztofiak, Karolinie i Milenie Żarnik, Iwonie i Oli Świętek, Zosi Pyż.

Dziękujemy za kwiaty rodzinie ze Staniątek. W piątek prosimy o posprzątanie swojego kościoła parafian z  trzeciej części ulicy Zabierzowskiej od państwa Ptaków do państwa Kulpa, oraz parafian z ulicy Zabłocie i Klonowej.

Składka z ostatniej niedzieli wyniosła 3772 złote. Na zakony klauzurowe w dniu Ofiarowania Pańskiego złożyliście na składkę 1205 złotych. Bóg zapłać.

Polecamy weekendowe spotkania dla kobiet pod nazwą „Kobieta królewski projekt”, od 18-22 lutego w Zamku w Niepołomicach. Prowadzi Sylwia Wilk, szczegóły na plakacie.

8 lutego (wtorek) po wieczornej Mszy Świętej w Sali Domu Parafialnego, spotkanie Męskiej Róży Różańcowej, zapraszamy chętnych do wstąpienia do Róży.

Zapraszamy dzieci w wieku od 8 – 13 lat na pierwsze spotkanie „Małych Apostołów”, które odbędzie się w najbliższą sobotę (12 lutego), o godz. 10.00 w Sali Domu Parafialnego.

Lokalna Grupa Powiatu Wielickiego ogłasza nabory wniosków na dofinansowanie w ramach PROW 2014 – 2020. Szczegóły na stronie internetowej powiatu.

Ogłoszenia Parafialne w V Niedzielę zwykłą.