11 czerwca 2023

Serdecznie dziękujemy tym, którzy zrobili ołtarze na Boże Ciało, udekorowali fragment trasy i wszystkim uczestnikom, począwszy od dzieci sypiących kwiaty i dzieci komunijnych, służbie liturgicznej, Różom Różańcowym, HSNSPJ, asystom do baldachimu i feretronów, orkiestrze i wszystkim uczestnikom. Bardzo serdecznie zapraszamy, szczególnie dzieci, na procesje po wieczornych Mszach Świętych w Oktawie, czyli do czwartku włącznie.

We wtorek wspomnienie Świętego Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła.
W środę wspomnienie błogosławionego Michała Kozala, biskupa i męczennika.
W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Bardzo dziękujemy przedstawicielom dwóch rodzin z pierwszej części ulicy Suszówka za to, że przyszli i posprzątali dla nas wszystkich kościół, składając przy tym 100 złotych ofiary.

Składka z Bożego Ciała przesłana została na budownictwo sakralne w diecezji.

18 czerwca w niedzielę o godz. 16.00, na dodatkowej Mszy Świętej - Sakrament Bierzmowania. Spowiedź przed Bierzmowaniem w czwartek od godz. 19.00. Próba dla młodzieży we wtorek o godz. 19.30 w kościele.

Powstająca w Niepołomicach Alternatywna Szkoła Podstawowa Mała Finlandia, zaprasza rodziców na spotkanie informacyjne w najbliższy wtorek 12 czerwca o godz. 17.00, w Laboratorium Aktywności Społecznej. Więcej informacji na stronie malafinlandia.pl , oraz na plakatach na tablicy ogłoszeń.

Spotkanie Grupy Małych Apostołów w niedzielę o godz. 11.00 w Domu Parafialnym.

W najbliższy czwartek spotykanie Grupy Apostolskiej Młodzieży w Sali Domu Parafialnego o godz. 19.00.

11 czerwca o 19.00 w Parku Miejskim organizowane jest przez młodzież „II Uwielbienie pt. W blasku Ojca”, z relikwiami błogosławionego Carlo Acutisa. Organizatorzy czyli Rada Młodzieży Dekanatu serdecznie zaprasza.

Organizowana jest pielgrzymka HSNSPJ do Centrum JP2 i Łagiewnik – Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w sobotę 17 czerwca. Zapisy w zakrystii.

Ogłoszenia Parafialne w X Niedzielę Zwykłą