21 czerwca 2022

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do organizacji Uroczystości Bożego Ciała, a szczególnie tym, którzy wykonali ołtarze na trasie procesji, asystom, służbie liturgicznej i orkiestrze. Specjalne podziękowania dla dzieci z zaproszeniem na Oktawę, codziennie do czwartku włącznie, a szczególnie we wtorek będziemy się modlić za bierzmowanych i z bierzmowanymi, którym Sakramentu Bierzmowania udzieli w tym dniu Ks. Bp Damian (wtorek godz. 18.00).

We wtorek wspomnienie Świętego Alojzego Gonzagi, zakonnika.

W czwartek Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 15.00, Godzina Miłosierdzia z Adoracją i Konferencją o Bożym Sercu. Będzie to również okazja do przystąpienia do Honorowej Straży Najświętszego Serca Pana Jezusa. Materiały dotyczące członkostwa do zabrania z zakrystii.

W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Składka z ostatniej niedzieli 4 017 złotych. Bóg zapłać.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z pierwszej części ulicy Batorego, za pracę i 290 złotych ofiary. Prosimy, aby w poniedziałek o 20.00, posprzątali kościół rodzice młodzieży przystępującej do Bierzmowania, a w piątek prosimy o posprzątanie swojego kościoła parafian z drugiej części ulicy Batorego od państwa Flisak do państwa Kaniów.

W piątek o godz. 8.00, dziękczynna Msza Święta za kończący się rok szkolny. Zapraszamy dzieci, nauczycieli i rodziców.

W sobotę o godz. 11.00 spotkanie Grupy „Mali Apostołowie” w Sali Domu Parafialnego.

W poniedziałek, czyli jutro o godz. 19.00 zapraszamy na występ teatralny niewidomych w spektaklu pt. „Nagroda”. Serdecznie zaprasza Ksiądz Jacek i niewidomi aktorzy. Przedstawienie w Sali Domu Parafialnego.

Wracamy do cyklu turystycznych wycieczek parafialnych. Pierwszy wyjazd 2 lipca w sobotę do Zamku w Pszczynie, ogrodów w Goczałkowicach, oraz do Żywca do Muzeum Browarnictwa. Jeżeli ktoś na loterii wygrał vouchery turystyczne, może je zrealizować. Szczegółowy program i zapisy w zakrystii.

Ogłoszenia Parafialne w XII Niedzielę Zwykłą