09 sierpnia 2020

W poniedziałek święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

We wtorek wspomnienie św. Klary, dziewicy.

W czwartek święto NMP Kalwaryjskiej.

W piątek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika.

W sobotę uroczystość Wniebowzięcia NMP. Przypominamy, iż święto to zobowiązuje do uczestnictwa we Mszy Świętej. Z tej racji porządek nabożeństw w naszym kościele, jak w każdą niedzielę.

Bardzo dziękujemy parafianom z drugiej części ulicy Zabierzowskiej oraz ulicy Czackiej i Zielonej za posprzątanie kościoła i ofiarę 220 zł. W przyszły piątek prosimy o posprzątanie świątyni parafian z trzeciej części ulicy Zabierzowskiej (od państwa Ptaków do państwa Kulpów) oraz z ulicy Zabłocie i Klonowej.

Składka z ubiegłej niedzieli wyniosła 3178 złotych.

We wtorek 11 sierpnia o godz. 15.00 przy naszym kościele zostanie podstawiony ambulans diagnostyczny i będzie możliwość przeprowadzenia badań profilaktycznych gęstości kości – 25 zł oraz zakwaszenia organizmu – 5 zł. Istnieje również możliwość wykonania testu na koronawirusa – 99 zł. Szczegóły na ulotkach, które można pobrać przy

przy prasie katolickiej.

Urząd Miasta i Gminy Niepołomice zaprasza na 29 Dni Niepołomic, w zmienionej formie i terminach. Szczegółowy program na plakatach i stronie internetowej: www.niepolomice.eu.

W przyszłą niedzielę przed kościołami w całej Polsce kwesta na rzecz poszkodowanych w wybuchu w Bejrucie.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia pracy i odpoczynku oraz opieki Matki Bożej Różańcowej.

Ogłoszenia parafialne w XIX Niedzielę zwykłą