25 lipca 2023

W poniedziałek wspomnienie Świętej Kingi, dziewicy.
We wtorek Święto Świętego Jakuba i Św. Krzysztofa – patronów kierowców i podróżujących. Po Mszach Świętych modlitwa o bezpieczeństwo w podróży, błogosławienie pojazdów, ofiary składane przy tej okazji przeznaczane są na zakup środków transportu dla misjonarzy. Organizatorzy Miva Polska proszą o 1 grosz za każdy szczęśliwie przejechany kilometr w ubiegłym roku.
W środę wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny.
W sobotę wspomnienie Świętych Marty, Marii i Łazarza.

Bardzo dziękujemy parafianom z ulicy Pociągów Pancernych za to, że przyszli i posprzątali dla nas wszystkich kościół, składając przy tym 450 złotych ofiary. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie swojego kościoła parafian z ulicy Wroniarka.

Składka z ubiegłej niedzieli wyniosła 4 120 złotych. Bóg zapłać.

Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” oraz Spółka „Green Office Ecologic”, organizują jak co roku zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przychody z akcji wspierają misjonarzy i polaków na wschodzie. Sprzęt można składać po dach domku ogrodowego do końca lipca.

Naszych Parafian i Gości polecamy opiece naszej patronce Matce Bożej Różańcowej.

Ogłoszenia parafialne w XVI Niedzielę zwykłą