11 września 2022

Dzisiaj XXX Pielgrzymka Rodzin naszej Archidiecezji do Kalwarii Zebrzydowskiej, polecamy modlitwie rodziny, które wyjechały na pielgrzymkę i wszystkich parafian.

Kalendarz Liturgiczny:

W poniedziałek wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.

We wtorek wspomnienie Świętego Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.

W środę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. Honorowa Straż Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza w tym dniu na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00.

W piątek wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.

Bardzo dziękujemy parafianom z Osiedla Kaptarz za to, że przyszli i posprzątali dla nas kościół, składając przy tym 300 złotych ofiary. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie swojego kościoła parafian z Osiedla Suszówka. Dziękujemy także pani Dianie Marecik za przygotowanie dla nas dekoracji przed ołtarzem, wyrażającej wdzięczność Panu Bogu za tegoroczne zbiory.

Wasza składka z ubiegłej niedzieli wyniosła 4 280 złotych. Bóg zapłać.

Ogłoszenia dodatkowe:

Fundacja Dzieciom „Kolorowy Most” oraz Urząd Miasta i Gminy Niepołomice zapraszają do wsparcia zbiórki dla Onkobohaterów – czyli dzieci chorych na nowotwory ze Szpitala Dziecięcego w Krakowie – Prokocimiu. Więcej szczegółów na plakacie i stronie internetowej Fundacji www.kolorowymost.org.pl

Pan Marcin Migas (Przewodniczący) wraz z Zarządem Osiedla Jazy zaprasza na spotkanie z mieszkańcami w kolejny poniedziałek 19 września o godz. 18.00 w Sali Domu Parafialnego.

Chcemy skompletować Różę Świętego Karola Boromeusza, brakuje kilka osób. Chętnych prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.

Kurs języka polskiego dla Ukraińców w Staniątkach. Szczegółowe informacje w zakrystii.

Istnieje możliwość oddania książek do Parafialnej Biblioteki, można to zrobić przynosząc książki i składając pod dachem Domku Ogrodowego. Dziękujemy tym, którzy już przynieśli książki.

Parafian i Gości polecamy naszej patronce Matce Bożej Różańcowej.

Ogłoszenia parafialne w XXIV Niedzielę zwykłą