17 października 2022

Kalendarz Liturgiczny:

W poniedziałek wspomnienie Świętego Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

We wtorek Świętego Łukasza Ewangelisty.

W środę wspomnienie Błogosławionego Jerzego Popiełuszki, kapłana.

W czwartek Uroczystość Świętego Jana Kantego, kapłana – głównego patrona naszej Archidiecezji i miasta Krakowa.

W sobotę Uroczystość Świętego Jana Pawła II, papieża.

Wasza składka z ubiegłej niedzieli wyniosła 4 202 złote. Bóg zapłać.

Bardzo dziękujemy pięciu osobom, które przyszły i posprzątały dla nas kościół składając przy tym 170 złotych ofiary. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie swojego kościoła parafian z drugiej części ulicy Zabierzowskiej od państwa Ptaków do państwa Kulpa oraz parafian z ulic Zabłocie i Klonowej.

W środę wspólnota Galilea poprowadzi modlitwę różańcową, po różańcu Msza Święta i Adoracja Najświętszego Sakramentu z błogosławieństwem Lourdskim.

Biblioteka Publiczna w Niepołomicach, wspólnie z Fundacją „Lepsze Niepołomice” zapraszają 19 października (środa) o godz. 18.00 do Muzeum Niepołomickiego na spotkanie „Klubu Poszukiwaczy Historii Niepołomic”. Temat spotkania: „Skarby niepołomickiej Parafii”- wystawa i wykład.

W zakrystii jest do odebrania nowy numer Miesięcznika dla dzieci „Staś” dla prenumeratorów.

Są jeszcze wolne miejsca na sobotni wyjazd do Częstochowy – szczegóły i zapisy w zakrystii.

W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10.00, spotkanie Grupy „Małych Apostołów” w Sali Domu Parafialnego.

Dzisiaj po każdej Mszy Świętej Ogólnopolska kwesta Fundacji  „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierająca uzdolnioną młodzież, stanowiąca żywy pomnik papieża Jana Pawła II.

Ogłoszenia parafialne w XXIX Niedzielę zwykłą