04 października 2021

Dzisiaj w Parafii przeżywamy Odpust ku czci naszej Patronki Matki Bożej Różańcowej, sumę poprowadzi i kazanie wygłosi Ksiądz Biskup Janusz Mastalski.

Zapraszamy do udziału w Loterii, dziękujemy prowadzącym i ofiarodawcom.

W poniedziałek wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu.

We wtorek wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

W sobotę wspomnienie Bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.

Składka z ubiegłej niedzieli wyniosła 3649 złotych. Bóg zapłać.

Dziękujemy parafianom z ostatniej części ulicy Batorego, którzy przyszli i posprzątali kościół, składając 550 złotych ofiary. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie swojego kościoła parafian z ulicy Na Grobli.

Bardzo dziękujemy za złożone poduszki medyczne, które zostały przekazane do Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu.

Dziękujemy też, za ofiarowane drzewka oliwne do naszego kościoła.

Rodzina, która straciła w wypadku dziecko dziękuje za przekazaną składkę ze Mszy Świętej pogrzebowej i ubiegłotygodniową kwestę. Za wszystkich, którzy im w tym czasie pomogli zamówili Mszę Świętą dziękczynną 17 X, o godz. 10.00.

W przyszłą niedzielę obchodzimy XXI Dzień Papieski z tradycyjną kwestą na uzdolnioną młodzież.

Przypominamy o prasie katolickiej przy wyjściu z kościoła, do odebrania jest jeszcze miesięcznik „Staś” dla prenumeratorów.

Kolejny wyjazd parafialny tym razem w Świętokrzyskie, w najbliższą sobotę 9 X. W programie m.in. Muzeum Wsi Kieleckiej i wyjście na Święty Krzyż. Na zakończenie wspólne ognisko. Zapisy od dziś w zakrystii.

Młodzież z Grupy Apostolskiej naszej parafii kwestuje dzisiaj na potrzeby Duszpasterstwa Młodzieży naszej Archidiecezji.

Ogłoszenia Parafialne w XXVII Niedzielę zwykłą