10 października 2022

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszego parafialnego odpustu. Służbie kościelnej i liturgicznej, asystom, dzieciom, orkiestrze, paniom za przyniesione ciasto i pomoc w Domu Parafialnym. Dziękujemy również wspólnotom parafialnym w tym: Scholom, Różom Różańcowym, HSNSPJ, Małym Apostołom i młodzieży z Grupy Apostolskiej, Galilei oraz innym.

Kalendarz Liturgiczny:

W czwartek wspomnienie Błogosławionego Honorata Koźmińskiego, kapłana.

W piątek wspomnienie  Świętej Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy.

W sobotę wspomnienie Świętej Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.

Bardzo dziękujemy parafianom z pierwszej części ulicy Zabierzowskiej za posprzątanie dla nas wszystkich kościoła i ofiarę 350 złotych. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie swojego kościoła parafian z drugiej części ulicy Zabierzowskiej od państwa Nawarów do państwa Małyszek i parafian z ulic: Czackiej i Zielonej.

Dziękujemy dwom lektorom Jakubowi i Wiktorowi za pracę przy stawie przed kościołem. Państwu Wójcikom za kwiaty przed ołtarz.

Wasza składka z niedzieli odpustowej wyniosła  4 454 złote. Podczas parafialnej loterii uzyskaliśmy na cele parafii 4 960 złotych. Bóg zapłać.

Organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy w sobotę 22. X. 2022 r. Wyjazd z przed naszego kościoła o godz. 7.00, powrót ok. 18.00. Koszt 60 złotych. Zapraszamy chętnych, zapisy w zakrystii.

Dziś Ogólnopolskie liczenie uczestników niedzielnych Mszy Świętych i przystępujących do Komunii Świętej.

Za tydzień po niedzielnych Mszach Świętych Ogólnopolska Kwesta na rzecz szczególnie uzdolnionej młodzieży. To żywy pomnik Świętego Papieża Jana Pawła II.

Na półkach przy wyjściu z kościoła są kartki do wypisywania wypominków. Prosimy, aby zapisywać przed którą Mszą Świętą mają być odczytywane.

Ogłoszenia parafialne w XXVIII Niedzielę zwykłą