27 października 2019

W poniedziałek święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
W środę od godziny 15:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, przed wieczorną Mszą Świętą Nabożeństwo Różańcowe, a po Mszy Świętej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, zachęcamy do składania indywidualnych intencji, które przedstawimy do wspólnej modlitwy.
W czwartek Godzina Święta od godziny 17.00, prowadzi Honorowa Straż Pana Jezusa, po Mszy Świętej zapraszamy jej członków na spotkanie w Sali Domu Parafialnego.
Spowiedź Pierwszo piątkowa od godziny 17.00.
W piątek przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych, można uzyskać odpust zupełny za zmarłych pod zwykłymi warunkami. Msze Święte w naszym Kościele w porządku niedzielnym.
W sobotę wspomnienie Wszystkich wiernych zmarłych. Msze Święte w naszym Kościele są o godz. 7.00 i 18.00, po Mszy wieczornej procesja po kościele z wypominkami jednorazowymi.
Na wypominki można składać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
Zgodnie z zarządzeniem księdza Arcybiskupa od pierwszego listopada do końca 2020 roku we wszystkich kościołach przed wieczornymi Mszami Świętymi, będzie półgodzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona dziesiątkiem różańca. W tym czasie będą też Nabożeństwa, które były w naszej parafii tradycyjnie o 17.30.
Zapraszamy na ostatnie Nabożeństwa Różańcowe w tym roku, które będziemy ofiarować za naszych bliskich zmarłych.
W sobotę od 8.30 wyjazd do chorych z Sakramentami Świętymi.
Składka z ostatniej niedzieli: 3209 zł.
Bardzo serdecznie dziękujemy parafianom z Kępy i Koźlicy, którzy przyszli posprzątać swój kościół i złożyli 580 zł ofiary. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie kościoła parafian z ulic Bocznej, Klonowej, Zielonej.
Radny Rady Miejskiej pan Józef Trzos informuje że w każdą ostatnia niedzielę miesiąca od 9.30 do 13.00, będzie pełnił dyżur w Domu Parafialnym. Zaprasza mieszkańców do zgłaszania uwag, problemów, propozycji dotyczących funkcjonowania osiedla. Dziś zaprasza zainteresowanych do zapoznania się z projektem przebudowy ulicy Trudnej. Wejście do salki od strony kościoła.

Ogłoszenia parafialne w XXX Niedzielę Zwykłą
Parafia Matki Bożej Różańcowej Niepołomice – Jazy