31 października 2021

W poniedziałek Uroczystość Wszystkich Świętych. Przypominamy o możliwości uzyskania odpustu zupełnego ofiarowanego za dusze w czyśćcu cierpiące. Warunki uzyskania  odpustu to: stan łaski uświęcającej, Komunia Święta, odmówienie Ojcze nasz i Wierzę w Boga oraz odmówienie dowolnej modlitwy w intencji Ojca Świętego.

We wtorek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, w naszym kościele Msze Święte o 7.00 i 18.00. Po wieczornej Mszy Świętej Procesja po kościele wraz z modlitwami za zmarłych i jednorazowymi wypominkami. Zapraszamy.

W czwartek wspomnienie Świętego Karola Boromeusza, biskupa.

Pierwszy Czwartek miesiąca, od godziny 17.00 Godzina Święta prowadzona przez HSNSPJ (po Mszy Świętej spotkanie Straży Honorowej w Sali Domu Parafialnego).

Pierwszy Piątek miesiąca, spowiedź od godz. 17.00.

Pierwsza Sobota miesiąca chorych odwiedzimy od godz. 8.30.

Składka z ubiegłej niedzieli wyniosła 3712 złotych, a dzisiejsza składka przeznaczona jest na budowę nowych kościołów w diecezji.

Dziękujemy trzem rodzinom z ulicy Okrężnej za posprzątanie kościoła i 180 złotych ofiary. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie swojego kościoła parafian z ulicy Długiej.

Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli ofiary na roczne i jednorazowe wypominki. Dalej je można składać w zakrystii.

Przy wyjściu z kościoła będzie skarbona na złożenie ofiary na ogrzewanie kościoła. Dziękujemy wszystkim, którzy mogą i chcą pomóc.

Po Mszach Świętych Fundacja „Kolorowy Most”, prowadzi kwestę na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci i ich rodzin. Kwesta jest połączona z możliwością nabycia ręcznie robionych zniczy.

Ogłoszenia Parafialne w XXXI Niedzielę zwykłą