24 listopada 2019

Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy Świętej o godz.11.30, będzie krótka Adoracja Najświętszego Sakramentu podczas której odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za publiczne odmówienie aktu poświęcenia w dzisiejszą uroczystość można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

W poniedziałek wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej- dziewicy i męczennicy.

W środę od godziny 15:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, przed Mszą Świętą Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, zachęcamy do składania indywidualnych intencji, które przedstawimy do wspólnej modlitwy.

W czwartek spotkanie dla młodych małżeństw o godz.19.00 w Domu Parafialnym.

W piątek zapraszamy na spotkanie Grupy studenckiej do salki w Domu Parafialnym na godz.19.30.

W sobotę święto św. Andrzeja- apostoła.

Od przyszłej niedzieli pan kościelny z panem organistą będą rozprowadzać poświęcone opłatki na stół wigilijny, przy wyjściu z kościoła.

Samorząd Województwa Małopolskiego zachęca do zainteresowania się projektem „Małopolski Tele-Anioł”. Szczegóły na plakacie i ulotkach.

Biuro  Podróży Matteo Travel zaprasza na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie od 25.01-1.02. Szczegóły i kontakt zamieszczone są na plakacie.

Składka z ostatniej niedzieli: 3233 zł.

Bardzo serdecznie dziękujemy parafianom z ulicy Słonecznej , którzy przyszli posprzątać swój kościół i złożyli 230 zł ofiary. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie kościoła parafian z drugiej części ulicy Słonecznej, oraz parafian z ulic Zacisze i Łanowej.

Serdeczne życzenia dla Solenizantów tego tygodnia.

w XXXIV niedzielę zwykłą